Haberler

Köroğlu Kooperatifi Bolu’ya has yöresel ürünleri sofralara taşıyor

Bolu’nun coğrafi işaret tescilli birçok ürününü en doğal ve en taze haliyle uygun fiyatlardan bulabileceğiniz Köroğlu Kooperatifi Satış Ofisleri, haftanın 7 günü müşterilerine hizmet veriyor.

Yüzde yüz Bolu Belediyesi iştiraki olan, Bolu Bel. A.Ş.’nin hâkim ortağı olduğu “S.S. Köroğlu Yöresel Ürünler Üretim ve Pazarlama Kooperatifi”, alım garantisi vererek üretime dahil ettiği, sözleşmeli çiftçilerin ürettiği, unutulmaya yüz tutmuş lezzetleri ve Bolu’ya has yöresel ürünleri sofralarla taşıyor.

Bolu’ya has tüm ürünler var

Köroğlu Kooperatifi’nin Demokrasi Meydanı’nda (Belediye önü) ve Karacasu yolu üzerinde (Eski Fidanlık Karşısı) hizmet veren 2 Satış Ofisi’nde, aralarında coğrafi işaret tescilli ürünlerin de yer aldığı 10 bin yıllık ata tohumlarından elde edilen Iza buğdayı, Iza bulguru ve Iza unundan Bolu tarhanasına, kozalak reçelinden Bolu patatesine, kızılcık tarhanasından erişte makarnası çeşitlerine kadar birçok ürün bulunuyor.

Satış Ofisleri haftanın 7 günü açık

Haftanın 7 günü açık olan Satış Ofislerinde Bolu’ya has ürünler en doğal ve en taze haliyle, uygun fiyatlardan tüketiciyle buluşturuluyor.

Raflardaki tüm ürünler ayrıca, kooperatifin internet sitesi olan www.boludangelsin.com adresinden de satın alınabiliyor. Köroğlu Kooperatifi, internet üzerinden satın alınan ürünleri hızlı şekilde tüm Türkiye’ye kargoyla ulaştırıyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu